DSC09189Tradicijos yra stabilumo garantas, jų laužyti nevalia. 8b klasės bendruomenė, tęsdama per daugelį metų susiklosčiusią tradiciją, nutarė pabūti kartu ir išvyko į kelionę.. Smagu matyti gausias šeimas, didelį būrį žmonių, atvykusį pabendrauti, nors trumpam, nors valandėlei… Būdami kartu veltui laiko neleido – susipažino su labai talentingu skulptoriumi Henriku Orakausku ir jo darbais. Šis menininkas sužavėjo savo paprastumu, šiltu bendravimu, dvasios gilumu ir ypatingais minties skrydžiais. Džiugino tai, kaip giliai žmogus žvelgia į paprastus kasdieniškus dalykus, stebino jo meno kūriniai. Veiklos turėjo ne tik tėvai, spėlioję skulptūrų pavadinimus, klausę pasakojimų apie skulptūrų gimimą, bet ir moksleiviai, žaidę įvairius žaidimus.

DSC09216 DSC09165

                                                                                      G. Dobikaltienė


Atnaujinta: 2015/10/20

Jums taip pat patiks

Kaziuko mugė
Kaziuko mugė
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „TVARŪS INŽINERINIAI SPRENDIMAI IR GYVENAMOJI APLINKA“
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „TVARŪS INŽINERINIAI SPRENDIMAI IR GYVENAMOJI APLINKA“
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai