IMG_28182016 m. rugsėjo 10 d. 1 b klasės bendruomenė  išvažiavo į Varnikus. Visi ėjome pažintiniu taku Varnikų botanikos-zoologijos draustinyje.  Turėjome puikią galimybę pabūti  žmogaus rankų  nepaliestoje gamtos apsuptyje.

Nors buvo ir mažų broliukų, ir sesučių, pusketvirto kilometro atstumas neprailgo vaikščiojant naujai nutiestu taku, o pailsėti ir paskaityti informaciją galėjome stotelėse,  kurių buvo 10. Matėme 120–130 metų ąžuolus,  daug kitų medžių ir krūmų. Stebėjome, kaip miškas  pamažu  pereina į pelkę, kurioje susidarę 4 ežerėliai. Sugrįžę papietavome ir žaidėme  įvairius žaidimus. Puikiai praleidome šeštadienį. Turėjome galimybę pabendrauti,  pasikalbėti, o mokiniai – pažaisti su įvairaus amžiaus vaikais.

Dėkojame tiems tėveliams, kurie puikiai suorganizavo klasės bendruomenės išvyką.

Mokytoja Aldona Barišauskienė

Išvykos akimirkos:

IMG_2799  IMG_2814

IMG_2821  IMG_2848

IMG_2853  IMG_2861

Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas