20141015_105348Rudenišką spalio trečiadienį 7B klasės mokiniai apsilankė Lietuvos nacionalinio muziejaus Senojo arsenalo ekspozicijoje „Lietuvos proistorė”. Čia turėjome galimybę iš arčiau apžiūrėti baltiškus įrankius, papuošalus, ginklus bei drabužius. Domėjomės baltų gyvenimo būdu bei gilinome istorijos žinias. Po edukacinės pamokos muziejuje, apsilankėme Bernardinų sode esančiame mūsų progimnazijos sukurtame vabzdžių „viešbutyje”. Deja tądien jo „svečiai” nebuvo nusiteikę pasirodyti turistų grupei. Nestokodami geros nuotaikos, pasivaikščiojome palei Vilnelę ir apžiūrėjome kitas Vilniaus įžymybes – Trijų Kryžių kalną, Šv. Onos ir Bernardinų bažnyčios ansamblį, pasidomėjome Užupio istorija.

 

Istorijos mokytoja R. Tervydienė


Atnaujinta: 2014/10/28

Jums taip pat patiks

Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!