2013 lapkričio 28 d. 7a klasės mokiniai su klasės auklėtoja Z. Didikiene vyko į Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentą. Čia mokiniams buvo papasakota apie gaisrus, jų gesinimo būdus ir priemones bei gesintuvus.

 Mokiniai taip pat apsilankė gaisrininkų garažuose, kur galėjo pamatyti gaisrininkų mašinas, ir net  jose pasėdėti. Buvo pasakojama apie gaisrininko specialybę – norėdamas juo tapti, turi būti fiziškai stiprus ir sveikas.

                                                                                      Zita Didikienė


Atnaujinta: 2013/12/05

Jums taip pat patiks

Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines