Jau paskelbtas naujas projektas, skirtas Lietuvos 100-čiui. Tai kelionių maratonas šalies mokiniams ir mokytojams „Lietuva- piliakalnių šalis“. Jo trukmė – nuo 2017 m. vasario iki 2017 m. lapkričio mėnesio.Maratoną organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo Švietimo centro Turizmo ir etnokultūrinio ugdymo skyrius. Koordinatorius Rolandas Užubalis. Maratono tikslas – skatinti Lietuvos mokinius bei mokytojus įvairiai, aktyviai, prasmingai keliauti, pajusti ir įamžinti pačias netikėčiausias akimirkas, įspūdžius, propaguoti unikaliausias, tauriausias, nuostabiausias kelionių vertybes, lankant savo gimtinės, krašto ir visos šalies mūsų protėvių vietas.

Vasario 18 d. nemaža grupė 7 c klasės mokinių maratono žygius pradėjo išvyka prie Pūčkorių piliakalnio. Į žygio tikslą ėjome pažintiniu taku palei Vilnelės upę. Kelias buvo nelengvas – vien ledas ir vanduo. Bet tai nuotaikos nesugadino. Prisirinkę sausuolių, taku užlipome į Pūčkorių piliakalnį, greitai užkūrėme laužą. Išsivirėme arbatos, sušilome, pavalgėme. Nusifotografavome su vėliavėlėmis, taip parodydami, kad mes mylime Lietuvą ir jos piliakalnius, paminėjome Vasario 16-ąją.

7 c klasės auklėtoja Marija Mašanauskienė

Akimirkos:

Atnaujinta: 2017/02/20

Septintų klasių STEAM kelionė arba gamtamokslės pamokos „be sienų”