free-hd-plane-desktop-wallpapers-download2016  rugsėjo 23 d. 7 b klasės mokiniai lankėsi Vilniaus oro uosteEkskursijos metu pabuvome keleiviams nematomose oro uosto zonose, iš arti stebėjome kylančius ir besileidžiančius lėktuvus.  Susipažinome su aviacijos saugumo, priešgaisrinio gelbėjimo stoties pareigūnais, lankėmės ypatingai svarbių asmenų (VIP) terminale, užsukome į oro uosto operatyvinės valdymo grupės postą.

Ekskursiją vedė įvairių profesijų oro uosto darbuotojai. Jie įdomiai pristatė oro uosto veiklą, papasakojo ne vieną neįtikėtiną čia nutikusią istoriją.

Parengė Dana Tomkutė

Išvykos akimirkos:

IMG_2540  IMG_2526

Atnaujinta: 2016/10/06

Aštuntokai analizavo klimato kaitos problemas
Konferencija “Vandens galia…”
Progimnazijos mokytojai organizavo respublikinę viktoriną „Žemė  – melsvoji planeta“
Progimnazijos mokytojai organizavo respublikinę viktoriną „Žemė – melsvoji planeta“