10

Paskutinę dieną prieš rudens atostogas 7 a klasės mokiniai tradiciškai paminėjo Halloween‘o šventę. Jos nekantriai vaikai laukė nuo rugsėjo mėnesio. Mokiniai įtemptai ruošėsi – planavo renginį, kūrė dekoracijas, ieškojo idėjų vakaro kostiumams, makiažui, sudarė maisto valgiaraščius, muzikos grojaraščius. Šventė kasmet sulaukia didelio dėmesio ir tampa vienu iš laukiamiausių mokslo metų renginių. Kaip ir pernai, šiemet renginio metu mokiniai rinko vakaro kostiumo karalių ir karalienę. Pernai šį titulą pelnę Marija ir Matas šiemet jį perleido Danielai ir Martui. Nugalėtojai noriai kartu fotografavosi, paraginti sušoko bendrą šokį.

Kitąmet tikimės surengti tokį pat šaunų kostiumų vakarėlį. Linksmybių momentai fotogalerijoje:

7 a klasės auklėtoja

Simona Stankutė