Pavasariškai šiltą gegužės 26-osios popietę 7 a klasės mokiniai kartu su auklėtoja Rita Šatkauskiene ir lietuvių kalbos mokytoja Asta Šalkauskaite lankėsi prekybos centre ,,Ozas“ esančioje parodoje intriguojančiu pavadinimu – ,,Matematikos magija”.

Parodoje mokiniai susipažino su  įvairiais matematikos dėsniais, mėgino įminti šaškių mįslę, svėrė skaičius bei savo rankomis išbandė daugybę kitų stebinančių eksponatų. Susipažino su romėniškų skaičių, tikimybių teorijos, erdvės ir geometrijos magija. Daugelis nustebo iš naujo atradę matematiką muzikoje ir mus supančioje kasdienybėje.

Mėgstantys matematiką ir nelabai su ja draugaujantys mokiniai parodoje įsitikino, kad matematikos mokslas gali teikti džiaugsmo, būti linksmas ir net stebinantis.

7 a klasės auklėtoja Rita Šatkauskienė

Akimirkos:

Atnaujinta: 2018/03/12

Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena