DSCF0251Vieną gražų  rugsėjo šeštadienį didelė 6 c klasės mokinių grupė išsiruošė į žygį. Iki Trakų vykome traukiniu, o iki Akmenos ežero galo, netoli Jovariškių kaimo, žygiavome pėsčiomis. Mums pasisekė, kad oras buvo nuostabus, tad neskubėdami įveikėme nemažą atstumą iki poilsio ir žaidimų vietos – Akmenos ežero.

Pakeliui apžiūrėjome įdomų medinį paminklą. Tai galėjo būti motina su kūdikiu ant rankų, o gal kokia šventoji – neradome jokio užrašo.

Vėliau gražioje miško aikštelėje sukūrėme laužą, virėme arbatą iš aviečių šakelių bei žemuogių lapelių, kepėme dešreles ant žarijų. Kai kas ir maudėsi, nes buvo išties šilta. Pažaidę įvairių žaidimų, pavalgę, pailsėję, laimingai grįžome namo. Pavargome, bet buvo nepaprastai smagu.

DSCF0243 DSCF0256

6c klasės auklėtoja Marija Mašanauskienė


Atnaujinta: 2015/10/08

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė