20141119_1501240Artėjant 163-osioms Jono Basanavičiaus gimimo metinėms, 6B klasės mokiniai apsilankė Signatarų namuose. Čia jie daugiau sužinojo apie lietuvių tautos padėtį ir sunkumus XIX a. pabaigoje – XX a. pradžioje, kilusį tautinį atgimimą, svarbiausių jo veikėjų darbus bei indėlį į Lietuvos nepriklausomybės paskelbimą 1918 m. vasario 16-ąją. Tačiau įdomiausia buvo savo akimis išvysti lietuvių tautos patriarcho daktaro Jono Basanavičiaus asmeninius daiktus bei išgirsti įdomių pasakojimų apie jo veiklą Bulgarijoje ir Lietuvoje.

 

Istorijos mokytoja Ringailė Tervydienė


Atnaujinta: 2014/11/20

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė