20141119_1501240Artėjant 163-osioms Jono Basanavičiaus gimimo metinėms, 6B klasės mokiniai apsilankė Signatarų namuose. Čia jie daugiau sužinojo apie lietuvių tautos padėtį ir sunkumus XIX a. pabaigoje – XX a. pradžioje, kilusį tautinį atgimimą, svarbiausių jo veikėjų darbus bei indėlį į Lietuvos nepriklausomybės paskelbimą 1918 m. vasario 16-ąją. Tačiau įdomiausia buvo savo akimis išvysti lietuvių tautos patriarcho daktaro Jono Basanavičiaus asmeninius daiktus bei išgirsti įdomių pasakojimų apie jo veiklą Bulgarijoje ir Lietuvoje.

 

Istorijos mokytoja Ringailė Tervydienė


Atnaujinta: 2014/11/20

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”