DSC00161 pSaulėtą spalio 3 d. rytą 6b klasės bendruomenė išsiruošė pasigrožėti nuostabia, rudenėjančia Vilniaus apylinkių gamta. Išsirinkome vietą prie Neries, Bukčiuose. Bukčiai – Vilniaus miesto dalis, esanti į vakarus nuo centro, greta Lazdynų. Dešiniajame Neries krante yra Bukčių miškas. Manoma, kad vietovės pavadinimas yra kilęs iš lenkiško žodžio buchta, reiškiančio upės įlanką, posūkį, o ši vietovė kaip tik yra įsikūrusi prie vienos iš Neries kilpų, vadinamos Bukčių kilpa. Pasivaikščiojome po mišką, surengėme „miško tinklinio“ varžybas. Dalyvavo tiek vaikų, tiek tėvelių komandos. Pasportavę, pabėgioję lepinomės jaukia laužo šiluma, turistiniais pietumis, maloniais pokalbiais. Turiningai praleidę laiką, pasigrožėję grakščia ir paslaptinga Nerimi, grįžome namo.

p 1225 p 1230

6b klasės auklėtoja D. Tomkutė

Jums taip pat patiks

Kvietimas pasirašyti sutartis
Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas