DSC00161 pSaulėtą spalio 3 d. rytą 6b klasės bendruomenė išsiruošė pasigrožėti nuostabia, rudenėjančia Vilniaus apylinkių gamta. Išsirinkome vietą prie Neries, Bukčiuose. Bukčiai – Vilniaus miesto dalis, esanti į vakarus nuo centro, greta Lazdynų. Dešiniajame Neries krante yra Bukčių miškas. Manoma, kad vietovės pavadinimas yra kilęs iš lenkiško žodžio buchta, reiškiančio upės įlanką, posūkį, o ši vietovė kaip tik yra įsikūrusi prie vienos iš Neries kilpų, vadinamos Bukčių kilpa. Pasivaikščiojome po mišką, surengėme „miško tinklinio“ varžybas. Dalyvavo tiek vaikų, tiek tėvelių komandos. Pasportavę, pabėgioję lepinomės jaukia laužo šiluma, turistiniais pietumis, maloniais pokalbiais. Turiningai praleidę laiką, pasigrožėję grakščia ir paslaptinga Nerimi, grįžome namo.

p 1225 p 1230

6b klasės auklėtoja D. Tomkutė


Atnaujinta: 2015/10/08

Jums taip pat patiks

BE PATYČIŲ!
BE PATYČIŲ!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“