balionėliaiSpalio 17 d. 6B mokiniai keliavo į Energetikos ir technikos muziejų. Šaunus gidas jiems papasakojo  transporto Lietuvoje istoriją, pirmąją Vilniaus elektrinę, Kruonio hidroelektrinę, jau uždarytą Ignalinos atominę elektrinę ir daugelį kitų įdomių dalykų. Smagiausia buvo interaktyviose muziejaus salėse patiems išbandyti įvairius fizikos dėsnius.

Vėliau autobusas mokinius nuvežė į UAB ,,Vilniaus energija” I-ąją elektrinę. Čia jie galėjo artimiau susipažinti su energetikos įmonės veikla. Mokiniai sužinojo atsakymus į daugybę jiems rūpimų klausimų: iš kur vilniečiams atkeliauja šiluma ir karštas vanduo, kokį kurą naudoja šiluminė elektrinė, kokia dviejų didelių ,,kaminų” šalia Gariūnų prekyvietės paskirtis. Smagią ekskursiją maloniai užbaigė gautos dovanėles.

 

6b klasės auklėtoja Ringailė Tervydienė


Atnaujinta: 2013/10/17

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė