20160316_141436_tyrėjasKovo 16 d. Jono Basanavičiaus progimnazijos antrokai dalyvavo viktorinoje „Jaunasis tyrėjas“, kuri vyko Vilniaus Vaduvos darželyje-mokykloje. Klasėse-laboratorijose mokiniai buvo skatinami drąsiai eksperimentuoti, stebėti, mąstyti. Jie mokėsi kelti hipotezes, savarankiškai atlikti tyrimus su vandeniu, formuluoti išvadas. Į mokyklą antrokai grįžo ne tik daug patyrę ir sužinoję, bet ir apdovanoti dr. R. Česūnienės ir                   L. Česūno knyga „Mėgintuvėlio kelionės“.

Parengė Daiva Semaškienė

Atnaujinta: 2016/05/23

Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena