Kovo pirmą dieną 5 b klasė svečiavosi Europos informacijos centre.Mokiniai sužinojo apie Europos Sąjungos įkūrimą, išgirdo, kokios šalys priklauso ES bei kokiomis kalbomis ten kalbama. Mokiniai drąsiai atsakinėjo į duotus klausimus, sprendė šaradas  ir aktyviai dalyvavo edukacinėje veikloje. Po užsiėmimo Europos informacijos centro komanda vaikus apdovanojo vertingu stalo žaidimu apie Europos Sąjungą.

5 b klasės vadovas V. Vošterys

Atnaujinta: 2017/03/06

Kaziuko mugė
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „TVARŪS INŽINERINIAI SPRENDIMAI IR GYVENAMOJI APLINKA“