Kovo pirmą dieną 5 b klasė svečiavosi Europos informacijos centre.Mokiniai sužinojo apie Europos Sąjungos įkūrimą, išgirdo, kokios šalys priklauso ES bei kokiomis kalbomis ten kalbama. Mokiniai drąsiai atsakinėjo į duotus klausimus, sprendė šaradas  ir aktyviai dalyvavo edukacinėje veikloje. Po užsiėmimo Europos informacijos centro komanda vaikus apdovanojo vertingu stalo žaidimu apie Europos Sąjungą.

5 b klasės vadovas V. Vošterys

 

 

 


Atnaujinta: 2017/03/06

Jums taip pat patiks

Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines