Kovo pirmą dieną 5 b klasė svečiavosi Europos informacijos centre.Mokiniai sužinojo apie Europos Sąjungos įkūrimą, išgirdo, kokios šalys priklauso ES bei kokiomis kalbomis ten kalbama. Mokiniai drąsiai atsakinėjo į duotus klausimus, sprendė šaradas  ir aktyviai dalyvavo edukacinėje veikloje. Po užsiėmimo Europos informacijos centro komanda vaikus apdovanojo vertingu stalo žaidimu apie Europos Sąjungą.

5 b klasės vadovas V. Vošterys

 

 

 


Atnaujinta: 2017/03/06

Jums taip pat patiks

Kaziuko mugė
Kaziuko mugė
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „TVARŪS INŽINERINIAI SPRENDIMAI IR GYVENAMOJI APLINKA“
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „TVARŪS INŽINERINIAI SPRENDIMAI IR GYVENAMOJI APLINKA“
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai