Mielieji,

nuoširdžiai dėkoju visiems, sausio 27 dieną padėjusiems įveikti nelemtą ugnies ir dūmų ataką: ugniagesiams gelbėtojams, policininkams, medikams – už greitą pagalbą, supratingumą, žmogišką šilumą ir laimingą baigtį; aplinkinių įstaigų darbuotojams – už supratingumą ir šilumą; mokinių tėveliams – už pagalbą ir supratingumą; mokytojams – už susitelkimą ir profesionalumą; progimnazijos ūkio darbuotojams – už operatyvų darbą gesinant gaisrą; progimnazijos mokiniams – už supratingumą, garbingą elgesį, gerumą ir humorą.

Jūsų  dėka didelės nelaimės buvo išvengta. Linkiu visiems sėkmės, laimės, gražaus artėjančio pavasario!

Pagarbiai

Progimnazijos direktorė Gražina Šoblickienė

Atnaujinta: 2016/02/08

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“