DSC01506 (1)Tarptautinės Mokytojo dienos proga 5 a klasės mokiniai dalinasi mintimis apie savo SVAJONIŲ MOKYTOJUS.

,,Mano svajonių mokytojas turėtų būti vyras, kuris savo gyvenimą nusprendė atiduoti vaikams, arba moteris, kuri be galo mylėtų vaikus. Jis arba ji turėtų būti geras, malonus, tačiau vaikai jį turėtų gerbti. Jo pamokos turėtų būti įdomios, kad kiekvieną rytą atsikėlusi norėčiau eiti į jo pamokas.”

Pija Izabelė

,,Jis turi mylėti, suprasti, atleisti, kad ir kokie vaikai būtų. Kantrybė yra mokytojo ginklas. Mokytojas – tai meilė vaikams. Jis aukojasi dėl mūsų, vaikų. Mokytojas atiduoda savo vakarus rytojaus dienai. Aš norėčiau, kad mokytojas būtų linksmas, supratingas, kartais nedaug pajuokaujantis. Suprantu, kaip mokytojams sunku, o kai kurie to nesupranta ir galbūt niekada nesupras.”

Ugnė

,,Mano svajonių mokytojas turėtų būti muzikantas, matematikas arba istorikas, daug keliaujantis ir sportuojantis, gailestingas, turintis daug diplomų, mėgstantis gamtą, gyvybę, mylintis vaikus.”

Saulius

,,Mano svajonių mokytojas turi būti geras, nuoširdus, linksmas, turintis humoro jausmą ir daug mokantis. Norėčiau, kad mokytojas patiktų vaikams, kad būtų smagu dirbti klasėje, kad būtų sportiškas ir gerai mokintųsi.”

Auksė

,,Mano svajonių mokytojas – organizuojantis daug išvykų, su mokiniais elgiasi kaip su draugais, per pamoką paleidžia video susijusį su pamoka. Kai mokiniui liūdna, mokytojas jį paguodžia, daug namų darbų neužduoda, yra draugiškas, negriežtas. Mano svajonių mokytojas maždaug toks kaip mano pradinės klasės mokytoja, 5 a klasės auklėtoja arba muzikos mokytojas.“

Daina

„Mano svajonių mokytojas turi būti geras, nuoširdus, mažai užduodantis namų darbų, truputėlį griežtas. Būtų smagu, jeigu namų darbus reikėtų daryti kompiuteryje, per pamokas kartais pažaistume ar skaitytume įdomias pasakas.“

Medeina

„Labai norėčiau, kad mokytojas leistų rašyti blizgiais spalvotais tušinukais. Mokytojas turėtų turėti svarbiausią savybę – mokėti suvaldyti neklaužadas. Išvykoms – TAIP. Mokytojas privalo turėti humoro jausmą. Toks mokytojas turėtų patikti visiems.“

Saulė

„Mano svajonių mokytojas užduotų į dieną vieną namų darbą, penktadieniais leistų žaisti su telefonais ir per vieną pamoką darytume ką norim. Norėčiau, kad mokytojai puikiai mokinius išmokytų ir mokiniai mokytojų klausytų, kad mokytojai leistų atsinešti gyvūną.“

Rugilė

„Norėčiau, kad mano mokytojas būtų: geras, sugalvojantis linksmas užduotis, mokantis naudotis naujausia technika, mėgstantis juokus, dėmesingas, turėtų daug knygų.“

Egidijus

„Noriu, kad mokytojas neužduotų namų darbų, kad leistų eiti į lauką žaisti. Norėčiau, kad jis su mumis važiuotų į daug ekskursijų, sutrumpintų pamoką iki 20 minučių.“

Martynas

„Mano svajonių mokytojas turėtų būti futbolininkas.“

Mantas

„Mes turėtume 7 pamokas su kompiuteriais ir telefonais. Mokykla būtų namuose, pamokos būtų tik pirmadieniais. Svajonių mokytojas uždirba 10 mln. eurų.“

Domantas

„Turėtų užduoti vieną namų darbą per savaitę, šypsotųsi, visas pamokas turi vesti kompiuterių klasėje, mokyti istorijos, rašyti dešimtukus.“

Linas

„Mano svajonių mokytojas leistų žiūrėti youtube, leistų muziką, žaistų telefonu, sėdėtų twiter’yje arba instagrame, užduotų mažai namų darbų. Mėgtų futbolą. Per klasės valandėles visi eitume žaisti futbolo, sėdėtume kaip norime.“

Rokas

„Būtų geriausia mokytoja iš visų, daug keliaujanti, pozityvi. Dirbtume su ja kompiuteriais, kartais išeitume į lauką. Būtų geraširdė, išmintinga.“

„Mano svajonių mokytojas – futbolo mokytojas. Norėčiau, kad tai būtų Messi.“

Edminas

„Norėčiau, kad su mokytoja daug keliautume į įvairius muziejus, kad ji neleistų vaikams dūkti ir rėkti per pamokas, daug žiūrėtume įvairių video per kompiuterį ir jų dėka daug išmoktume. Norėčiau, kad šis mokytojas dėstytų visas pamokas nuo 1 iki 12 klasės.“

Liepa

„Mano svajonių mokytojas turėtų būti naujoviškas: užduotys turėtų būti kompiuteryje, vadovėliai – planšetėse. Mokytojas turėtų būti geras, bet ne per daug geras.“

Rusnė

„Mano svajonių mokytojas: nenuobodus, nerūkantis, geras futbolininkas, nerėkiantis, populiarus.“

Rapolas

„Mano svajonių mokytojas yra protingas, mąstytojas, išklausantis, įdomiai pravedantis pamokas, mokantis groti gitara, gražiai piešiantis.“

Julius

Atnaujinta: 2016/10/06