WP_20150912_009Rugsėjo 12 dieną 4 b klasės mokiniai, jų  broliukai ir sesutės, tėveliai susirinko prie mokyklos. Pasitarę ir patikslinę kelionės maršrutą, sėdome į automobilius ir važiavome į Poliepukus. Ten apžiūrėjome UNESCO pasaulio paveldo sąraše esantį saugomą objektą – Struvės geodezinio lanko punktą. Adomo mama visiems papasakojo, kuo jis svarbus.

Vėliau važiavome į Medininkų pasienio postą, aplankėme paminklą žuvusiems, padėjome gėlių, uždegėme žvakelę. Mokiniai sužinojo šio monumento istoriją, jiems buvo papasakota, kodėl žuvo pasieniečiai ir muitininkai, taip pat vaikai išgirdo, kad vienas iš jų, Tomas Šernas, liko gyvas.  Mokiniai matė žuvusiųjų nuotraukas bei vagonėlį, kuriame jie buvo sušaudyti.

WP_20150912_077 WP_20150912_074

Smagiai nusiteikusi 4 b klasės kompanija aplankė pirmą pagonišką Medininkų pilį, išlikusią iki dabar. Mokiniai apžiūrėjo visus eksponatus, labiausiai jiems patiko Žalgirio mūšio paveikslas, ginkluotė. Vėliau klausėsi dainų, kurias dainavo senovės lietuviai, eidami į mūšį.

WP_20150912_046 WP_20150912_019

Vėliau vykome prie aukščiausio Lietuvos taško – Aukštojo kalvos. Pakeliui sustojome prie Juozapinės kalno, apsižvalgėme po apylinkes. Įkopę į Aukštoją, taip pat smalsiai žvalgėmės aplinkui. Ant šio kalno pietavome ir žaidėme įvairius žaidimus, maloniai bendravome.  Bendruomenės išvyka buvo nuostabi. Gerai pailsėję ir daug sužinoję, grįžome namo.

WP_20150912_005 WP_20150912_017

                                                                                                        Klasės mokytoja A. Barišauskienė


Atnaujinta: 2015/09/29

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”