DSCN39054a klasė sausio 20 d. apsilankė tremtinių namuose. Mokiniai parodė renginį ,,Lino pasaka”. Vaikus sujaudino žiūrovai, kurie jiems atliekant liaudies dainas apie liną, pritariamai dainavo. Senukai negailėjo plojimų. Grįžę po koncerto, su vaikais klasėje aptarėme, kaip jie jautėsi koncertuodami. Mokinukai džiaugėsi aplankę senelius. Dauguma prisiminė savo artimuosius, prosenelius, pasakojo jų tremties istorijas, išlikimą ar mirtį.

DSCN3908

Menkiausias kilnus poelgis yra vertesnis už patį didžiausią ketinimą.

DSCN3864 DSCN3873 DSCN3871 DSCN3865

Mokytoja Rasa Kacevičiūtė

 

 

 

Atnaujinta: 2016/01/21

Jums taip pat patiks

Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena