DSCN39054a klasė sausio 20 d. apsilankė tremtinių namuose. Mokiniai parodė renginį ,,Lino pasaka”. Vaikus sujaudino žiūrovai, kurie jiems atliekant liaudies dainas apie liną, pritariamai dainavo. Senukai negailėjo plojimų. Grįžę po koncerto, su vaikais klasėje aptarėme, kaip jie jautėsi koncertuodami. Mokinukai džiaugėsi aplankę senelius. Dauguma prisiminė savo artimuosius, prosenelius, pasakojo jų tremties istorijas, išlikimą ar mirtį.

DSCN3908

Menkiausias kilnus poelgis yra vertesnis už patį didžiausią ketinimą.

DSCN3864 DSCN3873 DSCN3871 DSCN3865

Mokytoja Rasa Kacevičiūtė

 

 

 

Atnaujinta: 2016/01/21

Jums taip pat patiks

Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines
Progimnazijos prancūzų kalbos mokytojos atstovavo Lietuvai Europos Tarybos šiuolaikinių kalbų centro renginyje.
Rudens šypsenos