rodyklėDažnai namų bibliotekos lentynose guli kažkada seniai perskaitytos knygos, kurių nesinori išmesti. Jei surasite tokių knygų, kurias norėtumėte prikelti dar vienam gyvenimui, atneškite jas į ,,Knygų mainų lentyną“, kad skaitytų kiti. Antrojo aukšto fojė ir pradinių klasių korpuso III aukšte esančiame edukaciniame kampelyje pastatytose lentynose sukurtos knygų mainų lentynos. Laikydamiesi nustatytų taisyklių, galėsite jomis naudotis.

Projektas bus laikomas sėkmingu, jei mokiniai ir kiti bendruomenės nariai noriai mainysis knygomis ir jas skaitys, o lentynoje atsiras vis naujų leidinių.

Projektas „Knygų mainų lentyna“ Jono Basanavičiaus progimnazijoje startuoja nuo 2015 m. spalio 2 d. Kviečiame prie jo prisijungti 1 – 8 klasių progimnazijos mokinius, mokytojus, tėvus ir kitus  mokyklos bendruomenės narius.

Parengė direktoriaus pavaduotoja Aušra Rakauskienė

Atnaujinta: 2015/10/09

Aštuntokai analizavo klimato kaitos problemas
Konferencija “Vandens galia…”