erasmus

2015 m. rugsėjo mėnesį mūsų mokykla pradėjo vykdyti tarptautinį ERASMUS+ projektą. Projekto tema “Tarpvalstybinis keitimasis gerąja CLIL praktika tarp Europos švietimų institucijų” (CLIL – Content and language integrated learning – integruotas dalyko ir kalbos mokymas).

Projektas bus vykdomas 2015-2017 metais.

Šis projektas suteiks mums teorinių žinių apie CLIL metodą, atvers galimybę įdiegti ir taikyti CLIL metodą mūsų mokykloje. Europos Komisija akcentavo, kad šis metodas suteikia efektyvias galimybes mokiniams dabar naudoti savo kalbines galimybes, o ne išmokti ją vėliau. Tai atveria galimybę mokytis kalbos platesniam besimokančiųjų ratui bei nenaudojant papildomo laiko mokymo programose. Todėl Europos Komisija skatina Europos mokytojus naudoti šį metodą.

Š.m. spalio 14-15 dienomis mūsų mokykloje lankysis šio projekto partnerinių institucijų atstovai. Tai dėstytojai iš Ispanijos universiteto, atstovai iš Daugpilio (Latvijos) švietimo skyriaus, dėstytojai iš dviejų Slovakijos universitetų, mokytojai iš Švedijos gimnazijos.

Erasmus+ projekto koordinatorė mokykloje Asta Pleckevičienė

Atnaujinta: 2015/09/28

Septintų klasių STEAM kelionė arba gamtamokslės pamokos „be sienų”