Konstitucija

Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija atsiliepė į Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerijos kvietimą dalyvauti jau devintus metus organizuojamoje  visuotinėje teisinių žinių įvertinimo akcijoje, kurią globoja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, DELFI ir LRT partneriai.

Siekdamos, kad mokyklos bendruomenės nariai ugdytųsi pilietinę  savivoką ir pilietiškumą, prisijungtų prie visuotinės teisinių žinių įvertinimo akcijos, domėtųsi savo šalimi ir jos valstybingumu, Lietuvos valstybės sandaros samprata, valstybės simboliais,  pasitikrintų Konstitucijos žinias, istorijos mokytojos Dana Tomkutė ir Simona Stankutė paskatino 7-8 klasių mokinius 2015 m. rugsėjo 29 d. 9 val.  dalyvauti Konstitucijos egzamine. 37 mokiniai panoro laikyti šį egzaminą. Linkime sėkmės!

Parengė Aušra Rakauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Atnaujinta: 2015/09/24

Septintų klasių STEAM kelionė arba gamtamokslės pamokos „be sienų”