OLYMPUS DIGITAL CAMERARugsėjo 26 dieną 3c klasės mokiniams mokytoja Angelė Mičiūnienė papasakojo apie šv. Hiacintą Jackų, jo gyvenimą ir veiklą, buvusius miesto sargybinius stulpus. Mokiniai taip pat išgirdo pasakojimą apie skverelyje esančią skulptūrą „Lakštingala”, knygų leidėją P. Skoriną, mokyklos kieme esantį akmenį su Jono  Basanavičiaus bareljefu.

Regina Grinevičienė


Atnaujinta: 2014/09/29

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”