021Rugsėjo 20 dieną 3b klasės bendruomenė važiavo į Karmazinų pilkapius. Nors ir lijo lietus, bet tai bendruomenės narių neišgąsdino, ryžtingai siekė tikslo. Kai atvykome ir lietus nustojo lyti. Buvo smagu ir gera eiti pažintiniu taku, stebėti medžius, krūmus, skaičiuoti medžiuose inkilus (jų suskaičiavo iki 28).

Sofijos ir Nojaus tėveliai pasakojo Karmazinų pilkapių istoriją. Kiekvienoje stotelėje perskaitė užrašus, klausėsi tėvelių pasakojimo. Ieškojo ąžuolų, skaičiavo juos, matavo apimtį. Stebėjo vandens tėkmę, sužinojo, kodėl upėje kyšo akmenys, išgirdo legendą, matė upe plaukiantį gyvūną, rado išsinėrusio žalčio odą.

Papietavę vaikai žaidė įvairius žaidimus. Kuo tik jie nebuvo: ir indėnais, ir partizanais, ir žvalgais ir t.t. Į šią veiklą vaikai įtraukė ir tėvelius. Klasės bendruomenė turiningai ir smagiai praleido šeštadienį.

Mokytoja Aldona Barišauskienė


Atnaujinta: 2014/09/24

Jums taip pat patiks

Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena
Aštuntokai dalyvavo mokinių konferencijoje apie jaunimo užimtumą ir emocinį atsparumą