balionėliaiŠių metų spalio 17 d. 3b klasės mokiniai lankėsi pinigų muziejuje. Aplankę penkias sales, mokiniai susipažino su pasaulio pinigų raida nuo seniausių formų – grūdų, kriauklių, kailių, gintaro. Vaikai sužinojo bankininkystės istoriją, pamatė Lietuvos pinigus, susipažino su monetų kalybos technologijomis, primityviais kaldinimo įrankiais. Vaikams labai patiko svertis interaktyviosiomis svarstyklėmis, žmogaus kūno masę paverčiančiomis aukso ar kito metalo mase ir suskaičiuojančiomis jo vertę. Štai keletas akimirkų iš muziejaus.

Zina Parnavienė

Atnaujinta: 2013/10/17

Aštuntokai analizavo klimato kaitos problemas
Konferencija “Vandens galia…”