Uniformos_emblemaSpalio 23 dieną 2a ir 3a mokiniai dalyvavo netradicinėje muzikos, pasaulio pažinimo, lietuvių kalbos ir choreografijos pamokoje, kurios tema – „Atkelkim Vėlių vartelius“.  Mokiniai ne tik sužinojo, kaip buvo švenčiamos Vėlinės senovės Lietuvoje, bet stebėdami vaizdus ir nuotraukas mintimis apsilankė Karmazinų pilkapiuose, sužinojo, kas yra pilkapis, pagerbė senąją ugnį Gabiją. Netrūko pamokoje ir lietuvių kalbos užduočių. 2a klasės mokiniai vyresniesiems draugams dainavo Vėlinių dainą, o 3a klasės mokiniai turėjo atlikti užduotį: išgirdę veiksmo žodžius, juos įrašyti į pateiktus lapus. Mokytoja Danguolė pamokino vaikus šokti apeiginį ratelį „Kas tave šaukia“. Dainavome, kartojome, rašėme. Pamokos pabaigoje įtvirtinome, ką išmokome. O buvo visko!

Pamoką vedė trys mokytojos: Erika Kerulytė, Danguolė Bambalienė ir Jelena Skupienė.

Atnaujinta: 2014/10/31