038

Lapkričio 12 dieną 3 – 4 klasių mokiniai, kurie laikosi klasės ir mokyklos taisyklių, yra stropūs ir atsakingi, gavo dovaną – edukacinę kelionę į „Rokynės“ dvarą. Važiavo 53 mokiniai ir  mokytojos Aldona, Silva, Nijolė, Ringailė.

Mokiniai susipažino su dvaro teritorija, sužinojo ir pamatė dvaro herbą, kuriame atsispindi tuometiniai verslai: bitininkystė, arklininkystė ir linininkystė. Matė iš ledynmečio laikų likusį akmenį su dinozauro pėdos įspaudu, ragavo šiemet kopinėtą medų, žavėjosi ąžuolo „Drūtenis“ didybe, ieškojo savo gyvenamosios vietos šalia esančiame „žemėlapyje“. Vaikai taip pat aplankė Kejėnų piliakalnio „Krivulio šventyklą“, matė šimtamečius ąžuolus (jų buvo 12), aukurą, vaidilučių skulptūras, akmenis (jų buvo 12), grožėjosi gamtos vaizdais.

Vėliau vyko įvairūs komandiniai žaidimai: kapitonų mūšis, šaudymas iš laidynių, šautuvų, lėkštės, kirstukas, taikymas į stiklą ir t. t. Vaikai džiūgavo, labai norėjo laimėti. Žinoma, nugalėjo draugiškumas ir visi mokiniai buvo apdovanoti.

Skaniai papietavę (firminis dvaro kugelis su vištiena, arbata, sausainiai), didžiojoje menėje visi linksminosi diskotekoje.

Puikiai praleidę laiką grįžome į namus.

Mokytoja Aldona Barišauskienė

Atnaujinta: 2014/11/17

Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”