2D klasės mokiniai su klasės mokytoja, mokinių tėveliais bei Troškūnų ir Aukštadvario mokyklų pedagogėmis paskutinę gegužės savaitę vykdė projektą „Matematinio mąstymo pasiekimų gerinimas STEAM ugdymo metodais formuojant žaliąjį mokinių požiūrį“.

Mokiniai įgytas teorines žinias mokėsi pritaikyti praktikoje. Nuo ankstyvo ryto iki vėlumos vyko įvairios veiklos:  sodybos teritorijos ploto ir perimetro skaičiavimai, stulpelinių diagramų bei orų grafikų sudarymai. Mokiniai smagiai leido laiką dalyvaudami orientacinėse varžybose, pirmosios pagalbos kursuose, teritorijos žemėlapių sudaryme, meniniuose užsiėmimuose. Didelę laiko dalį skyrė gamtos pažinimui. Tyrinėjo vabzdžius su VU Zoologijos katedros docentu A. Petrašiūnu, žiedavo paukščius su ornitologe Ingrida Miškinyte. Daug džiaugsmo antrokėliams suteikė maudynės ežere pertraukų metu, sportinės varžybos, vakariniai žygiai ir labai smagi diskoteka.Atnaujinta: 2018/06/08

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė