balionėliaiSpalio 12 d. 2b klasės bendruomenė važiavo į Kukurūzų labirintą. Labirintas išdėstytas 3 ha žemės plote. Atvažiavę išklausėme šeimininko aiškinimo, gavome labirinto planą, juosteles. Einant labirintu turėjome surasti devynias stoteles ir pažymėti juostelėje. Taip pat turėjome galimybę pereiti tiltą, apsižvalgyti ir pamatyti labirintą iš aukštai. Atlikę visas užduotis suradome lobių skrynią, surinkę kodą ją atidarėme. Kiekvienas pasiėmė po dovanėlę. Nors mažieji broliukai ir sesutė pavargo, bet užduotį įveikė visi. Išėję iš labirinto džiaugsmingais šūkiais pasitikome vieni kitus. Žinoma, po klaidžiojimų laukė labai skanūs pietūs, malonus bendravimas, įvairūs žaidimai.

Kiek džiaugsmo vaikams buvo laipioti po šiaudų kūgius! Jie mėtėsi šiaudais, žaidė slėpynių… Išvažiuodami vaikai gavo po tris sėklytes, kurias gegužės mėnesį sodins ir stebės jų augimą. Klasės bendruomenė puikiai praleido šeštadienį gamtoje.

Aldona Barišauskienė

Jums taip pat patiks

Kvietimas pasirašyti sutartis
Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas