balionėliaiSpalio 1 d. 2a klasė apsilankė saugaus eismo mokykloje. Pirmos pamokėlės metu mokiniams buvo priminti draudžiamieji, įspėjamieji, privalomieji bei evakuacijos saugos ženklai. Mokiniai sužinojo, kur galima fotografuoti, valgyti, vedžioti šunis, kokių yra elektros ženklų bei kokie simboliai naudojami bažnyčioje.

Per antrą pamoką kalbėta apie sveiką gyvenimo būdą, paveldimumą, aplinką, žmonių gyvenseną. Daug dėmesio lektorė skyrė informacijai apie energetinių gėrimų vartojimą, jų poveikį jaunam organizmui. Vaikai prisiminė sveikos mitybos piramidę, grupelėmis dėliojo dėlionę ir aptarė maisto produktus.

[nggallery id=18]

Rasa Kacevičiūtė


Atnaujinta: 2013/10/03

Jums taip pat patiks

Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!