balionėliaiSpalio 1 d. 2a klasė apsilankė saugaus eismo mokykloje. Pirmos pamokėlės metu mokiniams buvo priminti draudžiamieji, įspėjamieji, privalomieji bei evakuacijos saugos ženklai. Mokiniai sužinojo, kur galima fotografuoti, valgyti, vedžioti šunis, kokių yra elektros ženklų bei kokie simboliai naudojami bažnyčioje.

Per antrą pamoką kalbėta apie sveiką gyvenimo būdą, paveldimumą, aplinką, žmonių gyvenseną. Daug dėmesio lektorė skyrė informacijai apie energetinių gėrimų vartojimą, jų poveikį jaunam organizmui. Vaikai prisiminė sveikos mitybos piramidę, grupelėmis dėliojo dėlionę ir aptarė maisto produktus.

[nggallery id=18]

Rasa Kacevičiūtė


Atnaujinta: 2013/10/03

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”