balionėliaiSpalio 1 d. 2a klasė apsilankė saugaus eismo mokykloje. Pirmos pamokėlės metu mokiniams buvo priminti draudžiamieji, įspėjamieji, privalomieji bei evakuacijos saugos ženklai. Mokiniai sužinojo, kur galima fotografuoti, valgyti, vedžioti šunis, kokių yra elektros ženklų bei kokie simboliai naudojami bažnyčioje.

Per antrą pamoką kalbėta apie sveiką gyvenimo būdą, paveldimumą, aplinką, žmonių gyvenseną. Daug dėmesio lektorė skyrė informacijai apie energetinių gėrimų vartojimą, jų poveikį jaunam organizmui. Vaikai prisiminė sveikos mitybos piramidę, grupelėmis dėliojo dėlionę ir aptarė maisto produktus.

[nggallery id=18]

Rasa Kacevičiūtė


Atnaujinta: 2013/10/03

Jums taip pat patiks

Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines
Progimnazijos prancūzų kalbos mokytojos atstovavo Lietuvai Europos Tarybos šiuolaikinių kalbų centro renginyje.
Rudens šypsenos