balionėliaiSpalio 1 d. 2a klasė apsilankė saugaus eismo mokykloje. Pirmos pamokėlės metu mokiniams buvo priminti draudžiamieji, įspėjamieji, privalomieji bei evakuacijos saugos ženklai. Mokiniai sužinojo, kur galima fotografuoti, valgyti, vedžioti šunis, kokių yra elektros ženklų bei kokie simboliai naudojami bažnyčioje.

Per antrą pamoką kalbėta apie sveiką gyvenimo būdą, paveldimumą, aplinką, žmonių gyvenseną. Daug dėmesio lektorė skyrė informacijai apie energetinių gėrimų vartojimą, jų poveikį jaunam organizmui. Vaikai prisiminė sveikos mitybos piramidę, grupelėmis dėliojo dėlionę ir aptarė maisto produktus.

Rasa Kacevičiūtė

Atnaujinta: 2013/10/03

Aštuntokai analizavo klimato kaitos problemas
Konferencija “Vandens galia…”