Gegužės 10 d.mūsų mokykloje Tyrėjų dienos proga vyko pradinių klasių mokinių gamtamokslinė konferencija “Stebiu, bandau, sužinau”. Mokiniai turėjo puikią galimybę pristatyti savo projektus, pranešimus, atliktus bandymus. Konferencijoje buvo smagu matyti rimtus ir susikaupusius pradinių klasių mokinukus. Konferencijos dalyvių išsamūs ir išradingi pranešimai sužavėjo visus mokinius ir jų mokytojus.  Vaikai stebėjo įvairius bandymus ir eksperimentus, mokėsi elgtis su gamta, gyvūnais, pajautė, kiek daug įdomios veiklos gamtoje galima atrasti, patirti, eksperimentuoti. Tikimės, kad ir kitais metais į gamtamokslinę konferenciją susirinks visi vaikai, kurie myli gamtą, mėgsta ją stebėti ir analizuoti.

Iki susitikimo kitais metais!

Atnaujinta: 2023/05/17

Septintų klasių STEAM kelionė arba gamtamokslės pamokos „be sienų”