Iki Paryžiaus Olimpinių žaidynių liko 500 dienų! Šia proga Prancūzijos ambasada Lietuvoje pakvietė mokinius susitikti su  Lietuvos sporto bendruomene. Dalyvius sveikimo Prancūzijos ambasados Lietuvoje pirmoji patarėja Laurence Bernardi, Lietuvos olimpinio komiteto vicepirmininkas Naglis Nasvytis ir Lietuvos paralimpinio komiteto pirmininkas Mindaugas Bilius. Įspūdį paliko paralimpiečio atleto Dano Sodaičio ir olimpiečio irkluotojo Sauliaus Ritter liudijimai ir pasidalinimai olimpiniais prisiminimais. Mokiniai susipažino su svarbiausiomis olimpinėmis vertybėmis ir džiaugėsi galėdami rankose palaikyti tikrą olimpinį medalį. Susitikimas baigėsi draugiškomis Jono Basanavičiaus progimnazijos ir Vilniaus tarptautinio prancūzų licėjaus mokinių krepšinio varžybomis.

Atnaujinta: 2023/03/14

Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena