Prancūziškos poezijos pavasaris Jono Basanavičiaus progimnazijoje. Į raiškiojo skaitymo popietę „La pomme pour Jonukas“, susirinko mokiniai iš Alytaus ir Vilniaus mokyklų. Kiekvienos mokyklos mokiniai pristatė savo mokyklas bei prisistatė patys. O netrukus prasidėjo ir pats konkursas. Mokiniai išradingai ir vaizdingai atliko pasirinktus kūrinius. Renginyje girdėjome įvairiausių prancūzų rašytojų kūrinius: nuo Antoine de Saint – Exupery iki Paul Eluard. Pasirodymus pagyvino teatro elementai, gyvai atliekama muzika.

Komisijai teko nelengva užduotis – išrinkti pačius geriausius. Galima pasidžiaugti, kad mūsų mokyklos 7b klasės mokinės Emilija ir Vaiva tarp visų dalyvių užėmė 3-iąją vietą. Po konkurso visi gardžiavomės taip mėgtu vaikystėje Jono Basanavičiaus obuolių pyragu. Visų nuotaika buvo džiugi ir pakili.

Atnaujinta: 2022/05/24

Progimnazijoje vyko akcija “Saugus ir Draugiškas internetas”
Kelią į nepriklausomybės atgavimą prisiminėme spektaklyje „Kokia paslaptis viduje?“
Informacija dėl priėmimo mokytis