Su lapkričiu, o kartu ir su Jono Basanavičiaus gimtadieniu, atsisveikinome vaidindami ir deklamuodami prancūzų kalba.

Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje įvyko prancūzų kalbos raiškiojo skaitymo konkursas „La pomme pour Jonukas“. Konkurso metu girdėjome žinomiausių Prancūzijos poetų eiles: nuo Charles Vildrac iki Paul Éluard. Šiame skaitovų konkurse dalyvavo mokiniai nuo 3 iki 8 klasės. Na, o 4N  ir 4VČ klasių mokiniai konkursui rengėsi visi kartu. Jie konkurso dalyvius ir žiūrovus pradžiugino spektakliais apie didžiulę ropę ir tris mažus paršelius.

Sveikiname konkurso laureatus ir visus dalyvius, puikiai pasirodžiusius prancūzų kalbos raiškiojo skaitymo konkurse. Kartu sveikiname ir jų mokytojas su tarptautine prancūzų kalbos mokytojų ir dėstytojų diena.

Prancūzų k. mokytoja Milda Klimaitytė

Atnaujinta: 2021/12/03

Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena