Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje pirmą kartą istorijoje vyko krepšinio „Kartų turnyras“ 3×3, skirtas 168 – osioms Jono Basanavičiaus gimimo metinėms paminėti.

Pirmoje renginio dalyje „Jaunimo turnyre 3×3“ varžėsi 5 – 8 klasių mokiniai.

Varžybų prizininkai (antros ir trečios vietų laimėtojai) apdovanoti diplomais ir medaliais.

Pirmosios vietos laimėtojai apdovanoti taurėmis, medaliais, diplomais.

Turnyro nugalėtojai: 5N, 6D, 7D, 8A klasių komandos.

Šeimos išbandė jėgas krepšinio įgūdžių estafetėse.

Nugalėjo komanda „2M“ –   5č klasės mokinys Martynas su tėčiu Mindaugu.

Dalyvių kovinę dvasią palaikė ir linksmą nuotaiką dovanojo progimnazijos mažieji linijinių šokių šokėjai, vadovaujami mokytojos Vilmos.

Renginyje dalyvavo 100 dalyvių – penkiolika 5 – 8 klasių komandų (58 mokiniai), penkios buvusių mokyklos mokinių komandos (22 dalyviai).

Antroje varžybų dalyje varžėsi šią mokyklą baigusių mokinių komandos. Turnyro nugalėtojais tapo 1985 metais gimusių alumnų kartos komanda „D`ekai“. Pertraukos metu vyko tritaškių konkursas.

Džiaugiamės, didžiuojamės ir sveikiname mūsų šauniuosius krepšininkus bei jų šeimos narius. Džiugu, jog viena iš esminių ir svarbiausių Jono Basanavičiaus puoselėtų vertybių – bendruomeniškumas – mūsų progimnazijoje kasdien įrodomas ne tik skambiais žodžiais, bet ir svariais darbais, veiklomis, telkiančiomis mokinius, jų tėvelius bei visą mūsų šaunią bendruomenę.

Atnaujinta: 2019/11/26