2 B klasės mokiniai gegužės paskutinę savaitę vykdė tęstinį projektą „Mokymasis gamtoje – Žalioji savaitė“ Trakų rajone kaimo turizmo sodyboje „Dalgedų sodyba“

Šį projektą mielai padėjo vykdyti tėveliai: Dalia, Egidijus, Raimonda, Neringa, Julius ir Laura. Taip pat įsijungė ir mokyklos psichologė Eglė, ir mokytoja Ingrida. Visos veiklos vyko gamtoje. Mokiniai turėjo galimybę teorines žinias pritaikyti praktiškai. Stebėti mokinių veiklą atvyko projekto „Matematinio mąstymo pasiekimų gerinimas STEAM ugdymo metodais formuojant žaliąjį mokinių požiūrį Aukštadvario mokyklos-darželio „Gandriukas“ mokytojos.

Mokiniai, pasiskirstę grupėmis, matavo atstumą nuo gyvenamo namo iki valgyklos, salės, pavėsinės, pirties ir ežero. Apskaičiavo pažymėtos teritorijos ilgį, plotį, perimetrą ir plotą. Turėjo galimybę išsirinkti nurodyto dydžio žemės plotą ir jį išsimatuoti. Iš pasigamintų lėktuvėlių surengė lenktynes, kurio lėktuvėlis toliau nuskris, matavo atstumą. Buvo džiaugsmo ir nusiminimo. Žinias įtvirtino atlikdami užduotis su planšetėmis. Mokytoja Ingrida pamokė vaikus programuoti. Įdomią veiklą pravedė mokyklos psichologė Eglė. Vaikai kūrė savo pasaulį ir domėjosi kitų vaikų pasauliu.

Vaikai daug sportavo, maudėsi ežere, skaitė atsivežtas knygas, žaidė loginio mąstymo žaidimus, aktyviai dalyvavo orientacinėse varžybose, iš laikraščių statė bokštus, ėjo į naktinį žygį ir surado paslėptą lobį. Buvo įvairių patirčių, džiaugsmo ir smagių akimirkų prie laužo.

2B klasės mokytoja Aldona Barišauskienė

Atnaujinta: 2018/06/12

Aštuntokai analizavo klimato kaitos problemas
Konferencija “Vandens galia…”