balionėliaiSpalio 2 dieną antrokai pakvietė savo senelius ir prosenelius į integruotą muzikos ir lietuvių kalbos pamoką. Mokiniai labai laukė šio susitikimo ir jam ruošėsi. Piešė senelių portretus, rinko nuotraukas ir paruošė parodėlę, su mamytėmis kepė pyragus.

Susitikimo metu mokiniai pasakojo, ką žino apie savo senelius, klausinėjo jų įvairiausių dalykų, dainavo daineles, domėjosi senelių profesijomis. Daugelis jų buvo mokytojai: matematikos, lietuvių kalbos, chemijos, anglų kalbos, rusų kalbos, muzikos, vokiečių kalbos, dailės, kūno kultūros.

Pasibaigus pamokai, mokiniai paruošė vaišes: virė arbatą ir kavą, vaišino savo senelius. Sklandžiai vykęs susitikimas teikė džiaugsmo seneliams, proseneliams ir vaikams.

2b klasės mokytoja Aldona Barišauskienė

Atnaujinta: 2013/10/02

Aštuntokai analizavo klimato kaitos problemas
Konferencija “Vandens galia…”