Gerbiami Mokytojai ir mokiniai,

Kviečiame Jus visus prisijungti prie mūsų planetos Žemės gelbėjimo operacijos :)

Mes visi puikiai žinome, kad planeta yra užteršta mūsų, žmonių, išmestomis šiukšlėmis. Bet ar visos „šiukšlė” jau taip niekam ir netinkamos? Ar tikrai spyna, nuo kurios senokai pametėme raktą, yra tik metalo liekana, ar jau nebeįmanoma panaudoti sulūžusio vamzdžio, o tas laikrodis, kuris senokai nebetiksi… toks laikrodis tik „pieno riebumui” rodyti tinkamas atsakys dauguma, bet…

Daiktai atgyja antram gyvenimui! Čia reikia tik Jūsų fantazijos!

Kviečiame jau nuo atostogų pradžios pradėti dairyti įdomesnių dalykėlių (spynučių, vyrių, vamzdelių, puodų, keptuvių, dangčių ir pan.) Kas tik jums pasirodo „įdomokas” tuoj imkite ir neškite į mokyklą: čia iki pavasario konstruosime keisčiausias lavinamąsias lentas, o gal pavyks sukonstruoti ir tarpgalaktinį erdvėlaivį?

Įjunk fantaziją, neišmesk naudoti tinkamų daiktų ir išgelbėk mūsų Žemę.

www.pazinksavoaplinka.eu

M.K.Čiurlionio trikampio bendruomenė

Atnaujinta: 2017/10/26

Septintų klasių STEAM kelionė arba gamtamokslės pamokos „be sienų”