img_8821

14-oji Nacionalinė bibliotekų savaitė ,,Biblioteka – vienas pasaulis, daug istorijų…“ Jono Basanavičiaus progimnazijoje startavo balandžio 23 dieną, ilgosios pertraukos metu.

Įžanginį  žodį tarė mokyklos bibliotekos vedėja Irena Karpavičienė, kviesdama rasti laiko bibliotekai, kurioje pilna naujų žinių ir idėjų, kur saugomos senos ir kuriamos naujos istorijos, kur mezgasi pažintys ir formuojasi įpročiai skaityti ir mokytis visą gyvenimą.

Kaip žinia, 2014-ieji metai yra paskelbti Kristijono Donelaičio metais. Labai simboliška, kad bibliotekų savaitės atidarymo  renginyje buvo skaitomas jo kūrinys ,,Metai“.

Balsu poemos ištraukas skaitė penktų klasių mokiniai, kuriuos paruošė mokytoja Gražina Rukšėnienė. Geriausius skaitovus klausytojai pasveikino plojimais.

Informaciją parengė  Gražina Chmilkevičienė

Atnaujinta: 2014/04/24

Septintų klasių STEAM kelionė arba gamtamokslės pamokos „be sienų”