_20160117_230207Pradinių klasių mokytojų draugystės tiltas: Lietuva – Prancūzija 2016 metais du būsimi pradinių klasių mokytojai iš Prancūzijos Reno universiteto Bretanės Mokytojų rengimo aukštosios mokyklos atliko trijų savaičių praktiką Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje. Kristinos ir Guilvic buvimas mūsų mokykloje nutiesė nuostabius bendradarbiavimo saitus, kurie dar ir šiandien motyvuoja visus domėtis kitomis kalbomis, kultūromis.

Plačiau apie projektą skaitykite: http://www.didaktika.leu.lt/?page_id=908#disqus_thread

Pradinių klasių mokytoja

Ingrida Mereckaitė

mereckaite_2016_5