Nuo 2012 m. vasario 06 d. iki 2012 m. kovo 14 d. vyko atviro tarptautinio projekto informacinių technologijų internetinis (online) konkursas „CONEXUM“, kuriame dalyvavo 471 mokiniai iš įvairių šalių: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Ukrainos, Baltarusijos, Kazachstano, Maltos, Jungtiniai Arabų Emyratų, Rumunijos, Lenkijos, Turkijos, Uzbekistano, Kenijos, Azerbaidžanos, Turkmenistano.

Iš Lietuvos dalyvavo 245 Binarium grupės mokiniai (5-6 klasės).

Iš mūsų mokyklos šiame konkurse dalyvavo šie mokiniai:

5a klasės – Antanas Montvidas, Jonas Montvidas,  Gediminas Žiemys;

5c kasės – Danielė Liepa Bodrije, Nojus Jucevičius, Povilas Mačiulis, Martynas Žukauskas;

6d klasės – Ieva  Porutytė.

Geriausiai atsakinėjo ir surinko 83,04 taško Gediminas Žiemys (5a), kuris visų šalių tarpe užėmė 184 vietą, o Lietuvoje – 69 vietą.

Atnaujinta: 2013/11/08

Aštuntokai analizavo klimato kaitos problemas
Konferencija “Vandens galia…”
Progimnazijos mokytojai organizavo respublikinę viktoriną „Žemė  – melsvoji planeta“