Žiemos šventei Verkių parke gamta paruošė labai gražią aplinką: spindintis baltas sniegas, medžiai pasipuošę šerkšnu. Vyko įvairių mokyklų jaunųjų turistų bei kraštotyrininkų komandų varžybos. Jos buvo įdomios, linksmos, vaikai turėjo įveikti paruoštą kliūčių ruožą. Reikėjo pereiti kartimis, sudėtomis ant padangų, trise čiuožti slidėmis, pavėžėti draugą rogutėmis, iš toli įmesti į katilą sniego gniūžtę, užmesti lanką ant strypo. Linksma ir juokinga žiūrint, kaip kiti klysta, bet sunku pačiam eiti kliūčių ruožu. Labai pravertė aštuntoko Nojaus taikli ranka mėtant lanką ir gniūžtę į  taikinį. Mūsų šauni komanda linksmai įveikė kliūtis. Šeštadienis praėjo linksmai, prasmingai sportuojant gamtoje ir džiaugiantis žiemos teikiamais smagumais.

Etikos mokytoja Marija MašanauskienėAtnaujinta: 2019/01/23

Jums taip pat patiks

Nemokami būreliai
Nemokami būreliai
Tęsiame mokyklos tradiciją su penktokais keliaudami po Jono Basanavičiaus gimtuosius kraštus
Be patyčių
Be patyčių