Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos

VASARIO 16-osios  minėjimas

Atviros bendradarbiavimo pamokos ir renginiai, skirti Vasario 16-ąjai paminėti:

Jono Basanavičiaus progimnazijos

mokytojas organizuojantis pamoką

Bendradarbiaujantis mokytojas, jo pareigos  Pamokos tema Bendra-

Darbiau- jančios klasės

Pamokos laikas Gyvai/nuotoliu (nuoroda)
Elena Palikevičienė, Veronika Lukjanovaitė, Simona Burbulytė, Rita Bogdevičienė, Iveta Pranytė, Audronė Sakalauskaitė Elena Palikevičienė , Veronika Lukjanovaitė, Simona Burbulytė, Rita Bogdevičienė, Iveta Pranytė, Audronė Sakalauskaitė Viktorina ir koncertas “Tau Lietuva”. 1b, 2b, 2s, 2č, 2n, 2v. 2023-02-09

8:55 -10:00

Gyvai aktų salėje
Liubov Vežbickienė

Liudmila Isajeva

Liubov Vežbickienė

Liudmila Isajeva

Pažintis su Lietuva. Viktorina (rusų kalba) 8n, 7s 2023-02-09

14:00 val.

313A
Agnė Rulevičiūtė ir Indrė Laurinavičiūtė Agnė Rulevičiūtė ir Indrė Laurinavičiūtė, pradinių klasių mokytojos Protmūšis ,,Lietuva- mano šalis” 1s ir 1č 2023-02-10

08:00-9:40

Gyvai

aktų salėje

Akvilė Motuzaitė ir Nomeda Žygelienė Akvilė Motuzaitė ir Nomeda Žygelienė Tautosakos kūrinių inscenizavimas. 5s, 5b, 5č, 5n 2023-02-10 8:00-8:45 ir

10:45-11:30

312 kab ir 306 kab.
Rasa Paurienė, Genovaitė Dobikaltienė Dorinio ugdymo mokytojos Viktorina apie Lietuvą 5n, 7s 2023-02-10; 09.50-10.35 ir

11.55-12.40

214 kab. gyvai
Stasė Andrėkienė,

Vidas Vokietaitis

Vidas Vokietaitis,

Stasė Andrėkienė

Protmūšis “Ar pažįsti Lietuvą?” 3č, 3s 2023-02-10

09.50-10.35

220 kab.
Dalia Matusevičienę Fizinio ugdymo Kryžiažodis ,,Apie Lietuvą“ 5b 2023-02-10

9.50-10.35

204 kab.
Morta Toliušytė

Loreta Gruodienė

Ada Kavaliauskienė

Zinaida Parnavienė

Silva Šegždienė

muzikos mokytoja Dalia

Morta Toliušytė

Loreta Gruodienė

Ada Kavaliauskienė

Zinaida Parnavienė

Silva Šegždienė

muzikos mokytoja Dalia

Renginys ,,Mano Lietuva” 4 klasės 3 pamoka

9:50 val.

Aktų salė
Angelė Laurinavičienė Rita Bogdevičienė Integruota dorinio ugdymo, pasaulio pažinimo, lietuvių kalbos ir dailės pamoka “Mano gyvenimo spalvos“ 2b 4 pamoka

10:45 val.

214 kab.
Agnė Levickienė Arūnė Juozalėnienė, pradinių klasių mokytoja Viktorina apie Lietuvą 1-os klasės (1v) 2023-02-10

11:00-11:40

Nuotoliu
Agnė Levickienė Danguolė Mituzienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė Protmūšis “Mano tėvynė – Lietuva” 1v ir 1n 2023-02-09

11:00-12:40

Gyvai

322 kab.

Ringailė Tervydienė, istorijos mokytoja Kristina Šimoniūtytė Šibailienė, geografijos vyr. mokytoja Protmūšis „Ar pažįsti Lietuvą?“ 8b,5s 2023-02-10 11:55-12:40 Gyvai

312 kab.

Jolita Piliponienė

Beatričė Jakavičiūtė

Beatričė Jakavičiūtė

Jolita Piliponienė

Šventinė pamoka „Vaikai- vaikams, lietuvis -lietuviui” 3n, 3b 2023-02-10

11:55-12:40

124 kab.
Vilma Zenavičiūtė,

Taira Žilėnienė

Vilma Zenavičiūtė,

Taira Žilėnienė

“Spelling bee” konkursas 4n, 4v 2023-02-10

11.55-12.40

219 kab.
Tatjana Gedutienė Ringailė Tervydienė

Dana Tomkutė, Jūratė Petniūnienė

Lietuvos signatarai ir lygtys 6b,6s,6v, 6n 2023-02-10

3, 4, 5, 6, 7 pamokos

207 kab.
Angelė Laurinavičienė Rita Bogdevičienė Integruota dorinio ugdymo, pasaulio pažinimo, lietuvių kalbos ir dailės pamoka “Mano gyvenimo spalvos“ 2b 4 pamoka 214 kab.
Henrikas Vaišvila Irena Levanavičienė Kokį meniu pateiksime, vaišindami Vilniaus miesto svečius valstybinių švenčių proga? 8v 7 pamoka 109, 113 kab.
Morta Toliušytė

Loreta Gruodienė

Ada Kavaliauskienė

Zinaida Parnavienė

Silva Šegždienė

muzikos mokytoja Dalia

Morta Toliušytė

Loreta Gruodienė

Ada Kavaliauskienė

Zinaida Parnavienė

Silva Šegždienė

muzikos mokytoja Dalia

Renginys ,,Mano Lietuva” 4 klasės 3 pamoka Aktų salė

 

Veiklos, skirtos Vasario 16-ąjai paminėti

 

Veikla, renginys, paroda ar kt. Klasės Mokytojas, jo pareigos
Vaidiname Lietuvių liaudies pasakas 5č, 5n, 5v N. Žygelienė
Sveikinimas per radiją – Basanavičiaus FM 5v, 7s R. Striškaitė
Dainų dainavimas su ukulėlių pritarimu. Dainavimo būrelis, ukulėlių būrelis. R. Striškaitė
Išvyka į Signatarų namus. Edukacija. “Kelias į Vasario 16-osios Nepriklausomybę”

Plakato ruošimas Vasario 16-osios dienos pristatymui ir paminėjimui klasės renginio metu.

5č kl.

2023-02-09

Diliara Velishaieva

 

Edukacija-kūrybinės dirbtuvės Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje „Trys laisvės spalvos“ (2023-02-20) 4b klasė Pradinių klasių mokytoja Morta Toliušytė
Edukacija Valstybės pažinimo centre ,,Kelias į Nepriklausomybę”. 4č klasė

2023-02-08

A.Kavaliauskienė
Vilniaus miesto 7-12 klasių istorijos olimpiada  “Vilnius – Lietuvos valdovų miestas (XIV–XVIII a.)” Nacionaliniame muziejuje Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose, (Katedros a. 4, Vilnius) 8 kl. mokinė

2023-02-10

D.Tomkutė

R.Tervydienė

Bendradarbiavimo renginys “Aš tikrai myliu Lietuvą” 2023-02-10, 13.05-13.50

(6 pamoka)

Aktų salė

G. Dobikaltienė, V. Kuprys,

R. Paurienė, M. Levickaitė, R. Striškaitė, A. Antanaitienė, A. Laurinavičienė

Paroda “Laisvės paukštis” 2023-02-07

5-os klasės

J. Šakočiuvienė


Atnaujinta: 2023/02/07

Jums taip pat patiks

Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena