Turtingas ir įvairus knygų pasaulis lavina vaizduotę, plečia akiratį, pasaulio suvokimą. Skaitymas anglų kalba turtina mokinių žodyną, sudaro galimybę pažinti įvairias šalis ir vartoti anglų kalbą realiame gyvenime, nesimokant atskirų gramatikos taisyklių.

Paskutiniąją kovo savaitę Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos mokytojos  G. Lileikytė ir A. Šalkauskaitė  ir 5 šeštokai lankėsi Budapešto Lágymányosi Bárdos Lajos Két Tanítási Nyelvü Általános Iskola mokykloje, kur vyko tarptautinio ERASMUS+ projekto ,,Gimęs skaityti” atstovų susitikimas. Šešių šalių partneriai (Lietuva, Latvija, Italija, Ispanija, Vengrija, Bulgarija) aptarė jau antrus metus vykdomo projekto darbus, veiklas, susipažino su Budapešto istorijos ir kultūros paminklais.

Esminis projekto tikslas – skatinti vaikus skaityti knygas anglų kalba. Penki mūsų mokyklos 6c klasės mokiniai – Tomas Verseckas, Vakaris Katilius, Lėja Petrauskaitė, Margarita Skirgailaitė, Kornelija Savickė – pristatė vaidinimą, įsikūnijo į populiarių pasakų herojus. Taip pat jie bendravo su projekto partnerių šalių atstovais, tobulino savo anglų kalbos įgūdžius. Patirti įspūdžiai, įgytos žinios skatina mokinių kūrybiškumą, leidžia pamatyti ir susipažinti su įvairių  šalių ugdymo sistema.

Kitas projekto atstovų susitikimas įvyks kitais mokslo metais Bulgarijoje. Dalyvavimas projekte suteikia galimybę pažvelgti, kas vyksta pasaulyje, kuo gyvena bendraamžiai kitose šalyse.Atnaujinta: 2019/04/03

Jums taip pat patiks

Nemokami būreliai
Nemokami būreliai
Tęsiame mokyklos tradiciją su penktokais keliaudami po Jono Basanavičiaus gimtuosius kraštus
Mokamų būrelių mugė
Mokamų būrelių mugė