Kovo 15 d. mūsų progimnazijos roko grupei Rock ID įsimins ilgam. Tądien grupė dalyvavo respublikiniame vaikų ir jaunimo dainos konkurse Vytautui Kernagiui atminti „Nenusigąsk, tai aš…“. Renginys vyko Vilniaus Simono Daukanto progimnazijoje. Šio konkurso idėja – skatinti susidomėjimą V. Kernagio kūryba. Renginio organizatoriams pavyko pasikviesti autoritetingą komisiją. Jaunuosius atlikėjus vertino profesionalūs Lietuvos muzikos pasaulio atstovai.

Rock ID konkurse atliko du kūrinius ir grupių kategorijoje užėmė pirmąją vietą. Sveikiname jaunuosius mūsų progimnazijos talentus! Džiaugiamės turėję galimybę pasirodyti tokiame kokybiškame konkurse, kuriame jaunieji atlikėjai gali atsiskleisti bei parodyti, ko yra verti.

 

Muzikos mokytojas V. Vošterys

 

 

 

Jums taip pat patiks

Kvietimas pasirašyti sutartis
Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas