Sausio – vasario mėnesiais J. Basanavičiaus progimnazijoje su vaikais dirbo, mokė žaisti ir suprasti regbio taisykles patyręs treneris Vidmantas Valys. Kovo 1 d. mokykloje pradinių klasių mokiniai varžėsi tarpusavyje, įvyko finalinės varžybos.

Tarp 1-2 ir 3-4 klasių jėgas išbandė 21 komanda. Mažieji pirmokai buvo šaunūs, greiti ir kovingi, kovėsi įnirtingai, ir nors ir jaunesni, ne vieną kartą aplenkė antros klasės mokinius. Finale susikovė 1b klasė ir 2a klasės mokiniai. Tačiau pirmokams teko nusileisti ir rezultatu 7-10, pirmąją vietą ir teisę atstovauti mokyklą kovo mėnesio finaluose tarp keturių Vilniaus mokyklų iškovojo 2a klasės mokiniai.

Tarp 3-4 kasių jėgas išbandė vienuolika komandų. Vyko įnirtingos kovos, daug triukšmo ir palaikymo šūksnių aidėjo iš sirgalių. Finaluose varžėsi 3b ir 4c klasės. Vyko įnirtinga kova, nes pasibaigus varžyboms, rezultatas buvo 1-1. Po pratęsimo trečiokams teko nusileisti ir rezultatu 1-2, pirmąją vietą ir teisę atstovauti mokyklą kovo mėnesio finaluose iškovojo 4c klasė.

Finaluose mokinius palaikė klasiokai, auklėtojos, pavaduotoja Ingrida Mereckaitė bei mokyklos direktorė Jurgita Nemanienė.

Visos svarbios varžybų akimirkos, džiugūs laimėjimai ir apdovanojimai užfiksuoti nuotraukose, video reportažuose. Po apdovanojimų vyko fotosesija, buvo įamžintos visos klasės ir nugalėtojai.

Didelis dėkui treneriui Vidmantui Valiui už darbą su vaikais, mokytojoms už savo komandų palaikymą. Pusfinalius ir finalus stebėjo ir už mokinius sirgo VŠĮ „Vilniaus regbio akademijos“ rėmėjas UAB „RM Cargo Baltic“ direktorius Ramūnas Skirmantas. VŠĮ „Vilniaus regbio akademija“ geriausius žaidėjus apdovanojo regbio kamuoliais. VŠĮ „Sveikas miestas“ rūpinosi, kad visi vaikai būtų apdovanoti medaliais ir taurėmis. Finalinėse varžybose dalyvavo „Sveiko miesto“  atstovė Genovaitė Astrauskienė, kuri vaikams įteikė medalius, taures (www.sveikasmiestas.lt). Mokyklos bibliotekai buvo padovanotos knygos. Komandos, kurios neužėmė prizinių vietų, buvo apdovanotos saldžiais prizais, saldžius prizus vaikams dalino VŠĮ „Vilniaus regbio akademija“ vykdančioji direktorė Giedrė Ramanauskaitė-Kedikienė.

Po varžybų mokytojoms ir mokyklos vadovams buvo įteiktos padėkos, o mokyklos direktorė Jurgita Nemanienė nuoširdžiai dėkojo „Vilniaus regbio akademijai“ už sėkmingai įgyvendintą projektą mokykloje ir sakė, kad J. Basanavičiaus progimnazija regbiu užsikrėtė, turi didelių ambicijų, planuoja ir ateityje žaidžiant regbį bei siekti aukštų rezultatų.

 

Giedrė Ramanauskaitė-Kedikienė

VŠĮ „Vilniaus regbio akademija“

Vykdančioji direktorė


 

Atnaujinta: 2019/03/12

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė