Gerųjų žodžių kryptimi
Praplėsk pasaulį, padaryk jį
Vienu gyvenimu gilesnį…

Just. Marcinkevičius

 

Sukasi laiko ratas. Sausio mėnesį mūsų progimnazijoje kasmet vyksta tradicinis meninio skaitymo konkursas. Sausio 23 dienos popietę mokykloje vyko 1-4 klasių ir 5-8 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Gerųjų žodžių kryptimi“.  

Koks gi būtų mūsų gyvenimas be gražiausiomis spalvom pražydusio, nušvitusio lietuviško žodžio. Šis renginys – meilės grožiniam tekstui bei meniniam žodžiui pavyzdys. Poezija  nuostabi, nes ja galima išreikšti saulės spalvą, svajonių platybes ir meilės grožį bei kančių vingius. Poezija kalba tiems, kurie supranta daugiau, negu ji gali pasakyti.

Tikriausiai nėra tokios pamokos, kurioje būtų galima išsiaiškinti, kas yra tikroji eilėraščio gyvybė, tas nemirtingumo siūlas, besivyniojantis tarp eilučių. Kiekvienam eilėraščiui gyvybę suteikia jį skaitantis žmogus. Gerųjų žodžių kryptimi ėję mokiniai padovanojo gyvus, širdimi sušildytus eilėraščius, meninius tekstus. Tikime, kad pabuvę kartu, pasinėrę į kūrybos svaigulį tapome geresni, nuoširdesni, jautresni. Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems ir sveikiname nugalėtojus!

Iš 1-2 klasių nugalėtoja tapo  Kotryna  Puodžiūnaitė (2c, mokytoja  Rita  Cicėnienė), iš 3-4 klasių – Ema Gaučytė (4f,  mokytoja  Loreta  Gruodienė).

5-8 klasių nugalėtojai: Martyna Mituzaitė (7p) – I vieta, Emilis Mikalauskas (5b) – II vieta, Smiltė Rickevičiūtė (6b) – II vieta, Rusnė Bielinskaitė (6b) – III vieta, Fausta Savickaitė (6c) – III vieta, Lukas Šimkevičius (7d) – III vieta.

 

Lietuvių k. mokytoja A. ŠalkauskaitėAtnaujinta: 2019/01/24

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”