skaitukas pabaisiukas

Tarptautinė vaikų knygos diena švenčiama kartu su pasakų kūrėjo Hanso Kristijano Anderseno (1805-1875) gimtadieniu. Vaikai auga kartu su pasakomis, kartu su knygomis, auga, auga ir išauga knygą kaip rūbą…  Smagu atrasti vis naujų įdomių knygų, tačiau kiek mielų sentimentų, kiek smagių akimirkų kelia vaikystės knygos!

Laiškas vaikams

Kai perskaitai įdomią knygą, labai norisi apie ją kažkam papasakoti, pasidalinti įspūdžiais. Todėl Vaikų knygos diena – tinkamiausias laikas aplankyti pradinių klasių mokinius ir juos pakalbinti. Mokiniai ne tik dalinosi savo mintimis apie perskaitytas knygas, bet ir piešė  knygų herojus. Iš šių piešinių bus parengta mokinių kūrybos knyga pavadinimu ,,Nesiliaukime skaitę“.  Ją apžiūrėti  galėsite mokyklos bibliotekoje.

  Lankydamiesi klasėse,  užfiksavome įdomias ir žaismingas skaitomumo ,,matavimo sistemas“: ,,Aitvaras“, Augu skaitydamas“, Skaitytojų klubas ,,Boružėlė“ , ,,Su knyga per pasaulį“, ,,Kiek perskaičiau – tiek paaugau“ ir kt.

 Knygų  personažai įkvepia, kai reikia klasėje sukurti kad ir gimtadienio kalendorių, pavyzdžiui, ,,Švęskime gimtadienius“ su  Frekenbok .

Skaitykim! Džiaugsmą ir paguo

               Gera knyga pasauliui duoda.   / Pat Mora

Nuotraukose akimirkos iš susitikimų su pirmų klasių mokiniais…

Informaciją parengė Irena Karpavičienė


Atnaujinta: 2014/04/03

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”