Balandžio 18 d. 7d klasės mokiniai dalyvavo Swedbank moksleivių konferencijoje. Jie sužinojo, kokių galimybių suteikia robotizacija, pasimokė iš nesėkmių bei sužinojo, kaip verslininkai valdo savo finansus. Mokiniams buvo suteikta žinių, kurios turėtų padėti apsispręsti, ar jie nori pradėti nuosavą verslą ir kaip pasirinkti karjerą pagal savo prigimtį.
Pranešimus skaitė įvairių sričių atstovai: „Swedbank“ vyriausiasis ekonomistas Nerijus Mačiulis – „Kaip neprarasti sveiko proto?“.
Kūrybingumo mokyklos atstovas Tomas Ramanauskas – „Niekas nesakė, kad bus lengva“.
Cryptodus ir „Datalogy Tech bendraįkūrėjas, blockchain ekspertas Lukas Kairys.
„Mokykloje pradėto verslo pamokos ir kaip jos atvedė prie projektų, pritraukusių 50 mln. eur investicijų“.
Menininkė Jolita Vaitkutė – „Nesėkmė yra papildyta realybė. Ko galima išmokti iš klaidų?“ „Swedbank“ Finansų instituto vadovė Jūratė Cvilikienė – „Robotizacija – grėsmė ar galimybė?“
Digitouch! bendraįkūrėjas Andrius Kontrimavičius – „Mano kelias į verslumą ir kaip jums nusitiesti savąjį“.
VU dėstytojas, finansų ekonomistas Tautvydas Marčiulaitis – „Kaip susitaupyti startuoliui?“.
Karjeros konsultantas Laurynas Puidokas –„Kaip pasirinkti karjerą pagal savo prigimtį?“

Atnaujinta: 2019/04/25

Septintų klasių STEAM kelionė arba gamtamokslės pamokos „be sienų”