Pradinių  klasių mokiniai kartu su mokytojais dalyvauja tarptautiniame Comenius projekte „Ilgalaikiai sveikos gyvensenos įgūdžiai“. Projekto partneriai- pradinių klasių mokiniai iš Ispanijos, Rumunijos, Prancūzijos, Didžiosios Britanijos.

2012m. gegužės 4d. visose projekte dalyvaujančiose mokyklose vyko sporto diena.

8 val.  visi pradinukai rinkosi   mokyklos vidiniame kieme, kuriame vyko rytinė mankšta.  Mankštą pravedė 1c klasės mokytoja Silva.   Puikia nuotaika pradėjome darbo dieną. 3a klasės mokytoja Erika per ilgąją pertrauką pakvietė pirmokus į kiemą pašokti linijinių šokių.  2-ų klasių mokiniai išbandė savo jėgas estafetėse, žaidė įvairius sportinius žaidimus. 3-4 klasių mokiniai kovojo kvadrato aikštelėje. Vaikai patyrė daug emocijų ir įspūdžių. Būtų gerai , kad tokia sporto diena taptų gražia tradicija pradinio ugdymo procese.

Atnaujinta: 2013/11/10