Nenuoramos etnokultūros būrelio septintokai vėl lankė piliakalnius. Naujosios Rėvos piliakalnis įdomus ir žiemą, ir vasarą.

Gražus kalnas, srauni Neris, tekanti per rėvas, ir žalia pakrantė mus priglaudė vieną savaitgalį. Įsikūrėme pačioje Neries pakrantėje, nes šalia upės įdomiau.

Žalios minkštos žolės tiko palapinėms pasistatyti, akmenuota pakrantės vieta ideali laužui sukurti, o nuvirtę medžiai bei dideli akmenys – pasėdėti. Smagiai praleidome laiką: ir dešreles kepėm, ryte košę bei sriubą virėm. Naktį ilgai švietė mėnulis, mėgavomės Neries rėvų šniokšimu, prie laužo kai kas ir pašoko.

Kitą dieną pasivaikščiojome pakrante, mąstydami apie puikų savaitgalį. Mokslo metai baigiasi, laukia nauji vasaros įspūdžiai…

Etnokultūros būrelio vadovė M. Mašanauskienė

Atnaujinta: 2018/06/01

Aštuntokai analizavo klimato kaitos problemas